Grafika komputerowa to moja ogromna pasja. Przygotowywanie wszelkiego rodzaju projektów sprawia mi wielką radość. Ostatnio swoje umiejętności wykorzystuję w reklamie.

Wiedzę nabytą przy projektowaniu graficznym staram się wykorzystywać w życiu codziennym. Lubię wprowadzać zmiany w swoim domu. Czasem nawet niewielka ingerencja pozwala odkryć pomieszczenie na nowo.

Najczęściej w swoim domu zmieniam takie drobiazgi, jak pokrowce poduszek, zasłony oraz obrusy. Ostatnio natknęłam się też na przepiękne podkładki na stół i nie mogłam bez nich opuścić sklepu. Były dość niepozorne, ale gdy tylko położyłam je na swoim stole, pomieszczenie nabrało nowego blasku. Spodobały się też moim znajomym, a jedna z koleżanek następnego dnia wróciła do domu z prawie identycznymi podkładkami, jak moje. Różniły się jedynie odcieniem. W sumie to nawet mi to schlebiało. W końcu ktoś sugeruje się moimi pomysłami. Dodatkowo wzór na zakupionych podkładkach zainspirował mnie do przygotowania nowego projektu, z którego byłam bardzo dumna. Zleceniodawca również mnie pochwalił.

Dzięki znajomości podstaw grafiki komputerowej potrafię w ciekawy sposób aranżować wnętrza. Z kolei aranżowanie przestrzeni wprowadza nowy pogląd na moje projekty zawodowe. Wzajemne uzupełnienie się tych dwóch dziedzin sprawia, że w życiu robię to, co naprawdę lubię.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s