Otrzymałam zlecenie na wykonanie sesji ślubnej. Wcześniej para została sfotografowana w plenerze przez innego fotografa, który następnego dnia musiał zrezygnować. Nie przepadam za takimi sytuacjami, ponieważ lubię przeprowadzać całe zlecenie po swojemu. Okazało się jednak, że sesja plenerowa poprzedniego fotografa była bardzo dobra. Pasowała również do mojego stylu, więc pozostało mi jedynie zgodzić się i wykonać sesję podczas ceremonii.
Na miejsce ślubu stawiłam się o wyznaczonej godzinie. Młodej Pary jeszcze nie było, więc zaczęłam pomału fotografować zbierających się gości. Fotografia ślubna przypomina nieco reportaż, który musi uwzględnić nawet najdrobniejsze aspekty całej ceremonii. Kiedy wszyscy byli już na miejscu, wykonałam tylko jedno zdjęcie grupowe. Gości było wyjątkowo mało, ponieważ przyszli małżonkowie zdecydowali się na bardzo skromny i kameralny ślub.

Młoda Para wyglądała wyjątkowo pięknie. Starałam się, aby każda zrobiona przeze mnie fotografia ślubna wykonana była pod odpowiednim kątem. Ponieważ w kościele było niewielu ludzi i dużo wolnego miejsca, miałam okazję na wykonanie bardzo wielu ujęć z różnej perspektywy. Ostatecznie zadanie to przyniosło mi bardzo wiele satysfakcji. Zostałam zatrudniona niemal na ostatnią chwilę, a mimo to udało mi się wykonać zdjęcia bardzo dobrej jakości.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s