Dla wielu osób kontakty z drukarnią cyfrową są koniecznym etapem pracy, tak jest też w moim przypadku. Zależy mi na tym, aby cena była atrakcyjna, a jakość wydruków dobra. Długo szukałam takiej oferty, która pozwoli mi nawiązać stałą współpracę. Po czasie widzę jeszcze więcej zalet takiego rozwiązania.

Poszukaj dobrej drukarni

Dla grafika wybór drukarni cyfrowej to nie taka prosta sprawa. Moje zamówienia to nie tylko ulotki i wizytówki, ale też duże projekty – na rozmaitych podłożach i w nietypowych formatach. Zależy mi na najwyższej jakości materiałów i samego druku. Drukarnia cyfrowa, z którą współpracuję posiada odpowiednie narzędzia i wykwalifikowanych pracowników. Przed przekazaniem zlecenia, należy poszukać i popytać o opinie o danej drukarni. Pamiętajmy też, że przy stałej współpracy budujemy relacje, zaufanie w biznesie wzrasta z czasem, trzeba na nie zasłużyć.

Cechy dobrej drukarni cyfrowej

Z doświadczenia wiem, że przy wyborze drukarni są rzeczy, które powinniśmy brać pod uwagę niezależnie od tego co i jak często drukujemy. W przypadku prac graficznych, drukarnia jest ważnym etapem realizacji projektu, wiele od niej zależy. Jeśli drukarnia cyfrowa nie wywiąże się, to my będziemy mieli problemy i zawiedziemy własnych klientów. Na nieszczęście już mnie to kiedyś spotkało, klienci nie chcą słuchać tłumaczeń, chcą w terminie odebrać zamówienie.

Zwróćmy więc uwagę czy drukarnia cyfrowa ma dobrą opinię i czy mają odpowiedni sprzęt umożliwiający wywiązanie się z zagania. Znalezienie dobrej i uczciwej drukarni cyfrowej, z którą współpracuję zajęło mi sporo czasu. Ten trud się opłacił, dziś wiem, że mogę liczyć na jakość i terminowość ich usług.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s